Devátý ševron?

12. června 2009 v 22:23 | StarGateAdmin |  Stargate
V pracovním konceptu třetího Stargate seriálu je zakomponován devátý ševron Stargate. Tuto informaci dnes prozradil fanouškům výkonný producent Rober C. Cooper na conu Creation's Official Stargate SG-1 / Staragte Atlantis ve Vancouveru.

"V třetím seriálu hraje tento faktor důležitou roli" odpověděl Cooper na otázku fanouška o funkci devátého ševronu. "Takže otázka je zodpovězena!".Fanoušky dlouho zajímalo, na co byl devátý ševron Antiky vytvořen a používán, jelikož normální adresa Stargate používá jen sedm z nich. Osmý ševron přidává speciální kalkulaci vzdálenosti, což umožňuje týmu vytvořit stabilní červí díru se Stargate v jiné galaxii. Poprvé v "The Fifth Race".

Cooper dále řekl, že třetí seriál "je aktivně ve vývoji a MGM právě dává dohromady finance na produkci. Cílem je vypustit seriál začátkem roku 2008, což znamená, že již brzy budeme muset začít psát. To co nás
teď velmi zaměstnává jsou filmy…Brad a já jsme velmi zaneprázdněni. Jakmile dokončíme The Ark of Truth a Continuum, zaměříme svou pozornost na třetí seriál".

Ať již jakoukoliv formu bude seriál mít, diváci mohou očekávat podobnou známou formu, která byla vytvořena za posledních 10 let Stargate. "Bude tam Stargate a tým vyrážející za dobrodružstvím," řekl Cooper. "Můžu vám říct, co to nebude: nebude to spin-off SG-1 tak jako byla Atlantis. A také to nebude spin-off Atlantis. Bude to třetí odnož ze světa
Stargate, která bude velmi samostatná a myslím si, že bude mít kompletně novou "příchuť", oproti tomu co jsme dělali dříve."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama