Srpen 2009

New člen

12. srpna 2009 v 21:49 | StarGateAdmin

Lucka
Web

Kromě epizod uvidíme i 30 webizod

12. srpna 2009 v 21:24 | StarGateAdmin |  Novinky

Brad Wright ve svém rozhovoru pro Toronto Star prozradil, že Stargate Universe učiní další velký krok a kromě televizních obrazovek zasáhne i Internet.
Podle jeho slov se momentálně připravuje 30 krátkých epizod, které budou umístěny na oficiálních webech k seriálu (SyFy.com a Stargate.MGM.com, stránky kanadské televize Space jsou již potvrzeny) - od toho slovo webizody.
Nemělo by jít o vystřižené scény a ani o samostatné příběhy ve formě minisérií (jako byly např. u BSG "The Resistance" či "The Face of the Enemy"), místo toho budou webizody přímo svázány s klasickými epizodami.
Webizody budou pocházet z materiálů pro tzv. "kino" (jde o malé zařízení velikosti baseballového míčku, které poletuje a zaznamenává situaci na lodi), které se točí speciálně pro web. Díky němu budou mít diváci příležitost vidět loď i její posádku ze zcela jiného pohledu.

Sharon Taylor míří do seriálu Smallville

12. srpna 2009 v 21:22 | StarGateAdmin |  Novinky

Herečka Sharon Taylor, která v seriálu Stargate Atlantis ztvárnila technika brány Amelii Banksovou (mnozí si jistě pamatují její kickbox z epizody The Prodigal nebo ji a Ronona v poslední epizodě Enemy At the Gate), se objeví v hitu americké televize CW - Smallville.
Podle neověřených informací si zahraje vojandu jménem Fiona a v seriálu se poprvé objeví 25. září v prvním díle 9. řady se jménem "Savior".
V této epizodě rovněž dostane prostor Alessandro Juliani (Felix Gaeta z BSG), který si ve Stargate SG-1 zahrál v epizodách "Scorched Earth" a "Moebius".

Zdoj: ZDE!